Cafelerde, büfelerde, restorantlarda ve yemek servisi yapılan diğer tüm mekanlarda ıslak mendil mutlaka misafirlere servis esnasında masada ya da çıkış aşamasında kasada müşterilere ikram edilmektedir. Islak mendil ya da halk arasındaki bilinen adı ile kolonyalı mendil kolonya ya da uçucu özelliği yüksek olan başka bir esans ile emdirilmiş bir peçetenin 4 tarafı kapalı bir ambalaj içine hapsedilmiş halidir. Islak mendiller nemli iken paket kapatılır ve böylece müşterilere ulaşana kadar nemliliğini ve kokusunu korur. Islak mendil fonksiyonel bir üründür. Hem müşterilerin yemekten sonra kendi el ve ağız temizliklerini yapabilmeleri açısından hem de firmaya ait özel bir ürün olması ve tanıtım yapan hareketli bir araç olması açısından oldukça fonksiyoneldir. Bu sebeple birçok firma ıslak mendiller üzerine kendi adına, logosuna, adres ve telefon bilgilerine yer vermektedir. Fabrikamız tarafından firmalara özel ıslak mendiller toptan şekilde hazırlanabilmektedir. Bu konudaki yasal izin ve belgelere sahip olan fabrikamız firmaların istek ve ihtiyaçlarına yönelik ıslak mendilleri kısa süre içerisinde üretmektedir.

 Kaliteli Ürün Hijyenik Üretim

            Islak mendillerin sağlıklı olması çok önemlidir. Gün içinde firma tarafından yüzlerce kişiye ikram edilecek olan ıslak mendillerin hijyeni ise direkt olarak üretimi ile alakalıdır. Bu konuda özel dikkat gösteren fabrikamızda tüm ıslak mendil ürünleri el değmeden makineler ile üretilmektedir. Hijyenik şartlarda paketlenen ürünler yine sayılarına göre poşetlere ve kolilere koyarak size gönderilir. Her bir ıslak mendil üzerinde belirtilen son kullanma tarihine kadar servise ve hizmete sunulmaya uygundur. Islak mendillerin içlerinde bulunacak kolonya ve esansları ise koku skalamızdan kendiniz de seçebilirsiniz. Ayrıca firmalar için olmazsa olmaz olan tanıtım ve reklam yapmaya yarayan logo ve yazıları yine siz tasarlayıp bize gönderebilirsiniz. Sizin tasarımınıza göre hazırlamış olduğumuz özel ambalajlar içine mendil koyularak hızlı şekilde paketlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

 Islak Mendil Paketleri

            Firmalara özel hazırlanan ıslak mendil ambalajlarının genelde bir yüzünde firmaya ait açıklamalar ve logolar yer alırken diğer yüzünde de müşteriye verilen kısa temenniler ve mesajlar yer alabilir. Dilenirse bir yüzü desenli ya da fotoğraf baskılı ambalaj çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Talebinize göre siparişe alınan ürünler yapılacak paketleme sayısına da bağlı olarak size verilen teslim tarihi içinde gönderilmektedir. Fabrikamızda üretilen her bir ürün için yüksek kalite, amaca uygunluk, müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyat esastır. Bu özellikleri ile sektörde sayılı işletmelerden olan fabrikamız birçok cafe, restoran ve otele ürünler hazırlayarak referanslarını genişletmiştir. Islak mendil ürünlerinin yanı sıra cep mendili, stick şeker ve servis takımı gibi firmaya özel ürünleri de her zaman yüksek kalite ile üretmeyi amaçlayan firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.